Jesteś na stronie Państwowej Inspekcji Pracy

Wybierz Okręgowy Inspektorat Pracy

Dodano: 13 marca 2024
0:54 minut
Konkurs: Legitna praca w oku kamery

Państwowa Inspekcja Pracy organizuje konkurs filmowy „Legitna praca w oku kamery”. Jego celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodych osób wiedzy dotyczącej prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia.

Konkurs jest adresowany do młodych ludzi w wieku 14-24 lata, którzy będą rywalizować w 3 kategoriach wiekowych. Zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez Głównego Inspektora Pracy – bony o wartości 2 000 zł. każdy.

Zadanie konkursowe to nakręcenie filmu (do 90 sek.), w którym młody Twórca ma zachęcić swoich rówieśników do zatrudnienia się zgodnie z prawem i w bezpiecznych warunkach. Gatunek filmów konkursowych jest dowolny np. fabuła, dokument, reportaż, teledysk, animacja komputerowa etc.

Filmy wraz z dokumentami zgłoszeniowymi należy przesłać w terminie do 15.03.2024 r. Szczegóły konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne tutaj (kliknij).

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Konkurs filmowy jest częścią prowadzonej w latach 2022-2024 przez Państwową Inspekcję Pracy ogólnopolskiej kampanii społecznej pod nazwą „Legitna praca”.

Plik do pobrania

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu