Państwowa Inspekcja Pracy

  • RSS
  • Wersja tekstowa
15.10.2021

Zaproszenie na konferencję w Bydgoszczy

„Osoby z niepełnosprawnościami w zatrudnieniu. Dostępność w środowisku pracy i przestrzeni publicznej” to temat konferencji naukowej, która odbędzie się 21 i 22 października 2021 r. w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, początek godz. 10:00.

Celem konferencji jest wsparcie informacyjne oraz doradcze dla osób z niepełnosprawnościami oraz pracodawców przy organizowaniu i tworzeniu dostępnego środowiska pracy; wymiana wiedzy i doświadczeń instytucji nadzorujących, środowiska naukowego oraz osób z niepełnosprawnościami w zakresie dostępności przestrzeni publicznej; a także prezentacja wyników badań nad dostępnością przestrzeni publicznej oraz innowacji na rzecz dostępności.

Organizatorami wydarzenia są: Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy, Oddział Kujawsko-Pomorski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Konferencja będzie się odbywała w formule hybrydowej: stacjonarnie w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz on-line. Link do kanału na YouTube:

I dzień : https://youtu.be/OYryQF9noic

II dzień : https://youtu.be/fzX4olAE8ng

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/1fVb3Zss6