KONKURSY PIP

Nagroda Głównego Inspektora Pracy im. Haliny Krahelskiej

termin zgłaszania wniosków: 30.06.2020
finał konkursu: listopad.2020

Informacje ogólne

KOMUNIKAT
W trosce o bezpieczeństwo pracy pracowników oraz ze względu na przedłużający się stan epidemii w Polsce, dokumentację – zgodną ze wzorem zamieszczonym na stronie internetowej – należy składać do 30 czerwca br. wyłącznie drogą elektroniczną na adres: kancelaria@gip.pip.gov.pl

 

 

Konkurs Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej

termin zgłaszania wniosków:30.06.2020
finał konkursu: listopad.2020

Informacje ogólne

KOMUNIKAT

Ze względu na przedłużający się stan epidemii w Polsce decyzją Głównego Inspektora Pracy zmianie ulega termin zgłaszania wniosków konkursowych do Okręgowych Inspektoratów Pracy. Ostateczny termin złożenia dokumentacji związanej z  konkursem "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" upływa 30 czerwca br.

Patronat honorowy / Patronat medialny

Konkurs Poznaj swoje prawa w pracy dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Informacje ogólne

KOMUNIKAT

Ze względu na przedłużający się stan epidemii w Polsce mając na względzie bezpieczeństwo uczestników finał VII edycji konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych pn. „Poznaj swoje prawa w pracy” zostaje odwołany. 

Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

 

Informacje ogólne

KOMUNIKAT

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo rolników, w związku z wprowadzeniem stanu epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, zdecydowano o przełożeniu ogłoszonej na początku lutego br. XVIII edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne na 2021 rok.

 

Regulamin + wniosek
 

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci "Bezpiecznie na wsi"

 

Termin nadsyłania prac do OR KRUS: 28.02.2020

 

 

Informacje ogólne

 

 

Plakat 2020


 

Wyniki konkursu 2020
 

Najaktywniejszy społeczny inspektor pracy


termin zgłaszania wniosków 30.06.2020
finał konkursu: listopad 2020

Informacje ogólne


KOMUNIKAT
Ze względu na przedłużający się stan epidemii w Polsce decyzją Głównego Inspektora Pracy ostateczny termin złożenia wniosków do Okręgowych Inspektoratów Pracy upływa 30 czerwca br. Jednocześnie, w związku z koniecznością ograniczenia przepływu korespondencji papierowej mogącej rozprzestrzeniać epidemię, wnioski w ramach konkursu „Najaktywniejszy społeczny inspektor pracy” prosimy kierować wyłącznie w formie elektronicznej .

Buduj bezpiecznie

Informacje ogólne

KOMUNIKAT

Ze względu na wprowadzony w Polsce stan epidemii i związany z tym brak możliwości określenia terminów realizacji konkursu „Buduj bezpiecznie”, informujemy, że zostaje on tymczasowo zawieszony. Tym samym, określony wcześniej termin zgłaszania wniosków do Okręgowych Inspektoratów Pracy nie może zostać zachowany.

Nowe terminy konkursu oraz szczegóły dotyczące jego przebiegu zostaną wskazane w późniejszym czasie.

 

 

 

 

 

Regulamin + wniosek

pobierz

Konkurs dla pracowników młodocianych zatrudnionych w rzemiosle

Informacje ogólne

KOMUNIKAT

w sprawie odwołania prac związanych z organizacją Konkursu „Bezpiecznie od Startu”, którego finał zaplanowano w Warszawie w dniu  20 maja 2020 r.

 

Szanowni Państwo!

Z przykrością informujemy, że XX edycja konkursu „Bezpiecznie od Startu” nie odbędzie się w zaplanowanych terminach. Decyzja ta jest związana z panującą pandemią koronawirusa, która wymusiła zastosowanie szeregu ograniczeń. Z oczywistych więc względów w najbliższym czasie nie mogą być organizowane eliminacje regionalne, które zakończyłby finał w Warszawie.  

Ta nadzwyczajna sytuacja zmusza nas do podjęcia decyzji stawiającej na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo młodzieży, a także wszystkich innych osób zaangażowanych w organizację Konkursu.

Informujemy, że w sprzyjających już okolicznościach, wspólnie ze Związkiem Rzemiosła Polskiego podejmiemy prace organizacyjne, niemniej należy liczyć się z tym, że bieżącym roku Konkurs nie odbędzie się.

Plakat 2020