• RSS
 • Wersja tekstowa

Wydarzenia 2016

 • XX Spotkanie Sieci Instytutów Szkoleniowych w Dziedzinie Pracy (RIIFT)

  W dniach 27-28 listopada 2016 r. w Estoril w Portugalii odbyło się XX Spotkanie Międzynarodowej Sieci Instytutów Szkoleniowych w Dziedzinie Pracy (RIIFT). Jest to sieć ośrodków szkoleniowych zajmujących się działalnością dydaktyczno-szkoleniową na rzecz służb inspekcji pracy z Europy i Afryki, działająca od 2002 roku.

 • 71. Posiedzenie Komitetu Wyższych Inspektorów Pracy

  W dniach 9-10 listopada 2016 roku na Słowacji odbyło się 71. posiedzenie Komitetu Wyższych Inspektorów Pracy (SLIC), w którym uczestniczyli przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy: Zbigniew Ryfka, Zastępca Głównego Inspektora Pracy, Michał Wyszkowski, starszy inspektor pracy – główny specjalista w OIP Poznań oraz Robert Jaworski, główny specjalista w Sekcji Współpracy z Zagranicą w Gabinecie Głównego Inspektora Pracy.

 • Polsko-niemiecki dialog o bezpieczeństwie pracy

  Cykliczne spotkania instytucjonalnych partnerów w zakresie ochrony pracy z Polski i Niemiec organizowane są od 2011 roku, a obecne, piąte już seminarium odbyło się 19 i 20 października 2016 r. we Wrocławiu.

 • Wizyta francuskich kandydatów na inspektorów pracy

  Grupa 9 stażystów z Krajowego Instytutu Pracy, Zatrudnienia i Kształcenia Zawodowego INTEFP we Francji przebywała od 4 do 6 października 2016 r. we wrocławskim Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy.

 • Międzynarodowe seminarium inspekcji pracy

  Reprezentanci administracji pracy z 8 krajów europejskich spotkali się 13 i 14 października 2016 r. we wrocławskim Ośrodku Szkolenia PIP na dwudniowym seminarium: „Prewencja jako metoda działania urzędów kontroli i nadzoru nad warunkami pracy”.

 • Spotkanie z gośćmi z Chin

  W Głównym Inspektoracie Pracy w Warszawie 23 września 2016 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju Zasobów Ludzkich Chińskiej Republiki Ludowej. Delegacji przewodniczył wiceminister Qiu Xiaoping. Gospodarzem spotkania był Zbigniew Ryfka, zastępca głównego inspektora pracy.

 • 70. Posiedzenie Komitetu Wyższych Inspektorów Pracy

  „Prewencja i kontrola narażenia na substancje niebezpieczne” były tematem konferencji zorganizowanej podczas 70. Posiedzenia Komitetu Wyższych Inspektorów Pracy (SLIC), które odbyło się w dniach 17 i 18 maja br. w Amsterdamie.

« »