• RSS
 • Wersja tekstowa

Wydarzenia 2018

 • Posiedzenie Komitetu Wyższych Inspektorów Pracy

  „Odpowiednie dostosowanie interwencji poprzez lepsze ukierunkowanie działań kontrolnych” było tematem konferencji zorganizowanej podczas 74. Posiedzenia Komitetu Wyższych Inspektorów Pracy (SLIC), które odbyło się 22 i 23 maja 2018 r. w Sofii.
 • Wizyta chińskiej delegacji

  W Głównym Inspektoracie Pracy w Warszawie 28 maja 2018 r. odbyło się spotkanie kierownictwa Państwowej Inspekcji Pracy z przedstawicielami Urzędu Nadzoru Bezpieczeństwa Produkcji w Prowincji Hubei w Chińskiej Republice Ludowej.
 • Wizyta słowackich gości

  10 i 11 maja 2018 r. w Głównym Inspektoracie Pracy w Warszawie oraz w Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu przebywała delegacja Krajowego Inspektoratu Pracy Republiki Słowackiej na czele z dyrektorem generalnym słowackiej inspekcji Karolem Habiną.
 • Wizyta delegacji norweskiej w GIP

  W związku z planowanym przystąpieniem Państwowej Inspekcji Pracy do programu „Godziwa Praca”, finansowanego ze środków Funduszy Norweskich/EOG w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego, Wiesław Łyszczek, główny inspektor pracy oraz Bogdan Drzastwa i Andrzej Kwaliński, zastępcy głównego inspektora pracy spotkali się 21 marca 2018 r. w Głównym Inspektoracie Pracy z delegacją Urzędu Inspekcji Pracy (Arbeidstilsynet) Królestwa Norwegii.
 • Goście z Indonezji w GIP

  W Głównym Inspektoracie Pracy 12 marca 2018 r. odbyło się spotkanie kierownictwa Państwowej Inspekcji Pracy z Wahidem Nusronem, przewodniczącym Urzędu ds. Ochrony i Zatrudnienia Pracowników Indonezyjskich za Granicą w Indonezji oraz Rudym Kurniadym, radcą ministra ds. gospodarczych w Ambasadzie Republiki Indonezji w Warszawie.
 • Spotkanie z przedstawicielami Ambasady USA

  W dniu 2 marca 2018 r. Wiesław Łyszczek, główny inspektor pracy oraz Bogdan Drzastwa, zastępca głównego inspektora pracy spotkali się w siedzibie urzędu z przedstawicielami Ambasady USA w Warszawie.
 • Dla zarabiających w Norwegii

  Andrzej Kwaliński, zastępca głównego inspektora pracy reprezentował Państwową Inspekcję Pracy na warsztatach koncepcyjnych w ramach przygotowań do kampanii informacyjnej skierowanej do osób podejmujących pracę zarobkową na terenie Norwegii. Spotkanie odbyło się 15 lutego 2018 r. w Sofii.
 • O polskich pracownikach w Holandii

  Problemy polskich pracowników tymczasowych w Królestwie Niderlandów były tematem seminarium, w którym uczestniczył Wiesław Łyszczek, główny inspektor pracy. Spotkanie odbyło się 3 lutego 2018 r. w siedzibie Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Hadze.
« »