Na Kongresie 590

Główny Inspektor Pracy Wiesław Łyszczek wraz z Okręgowym Inspektorem Pracy w Rzeszowie Barbarą Kiełt uczestniczyli w czwartej edycji jednego z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych w Polsce – Kongresu 590. Odbył się on 7 i 8 października 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A ARENA w Jasionce koło Rzeszowa.

wwwDSC04311

Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem objął Prezydent RP Andrzej Duda.

wwwIMG9996

Kongres 590 to wydarzenie, na którym spotykają się najważniejsze osobistości w państwie, przedstawiciele biznesu, nauki, polityki i legislacji. Umożliwia intensywną wymianę myśli, poglądów oraz doświadczeń polskich przedsiębiorców, naukowców, polityków oraz ekspertów ekonomicznych. Jest również okazją do uhonorowania najlepszych podmiotów gospodarczych, będących wizytówką naszego kraju na arenie międzynarodowej i przyczyniających się do rozwoju naszej gospodarki stanowiąc wzór dla innych firm.

wwwDSC04270

Podczas gali zorganizowanej w ramach tegorocznego Kongresu 590 firma farmaceutyczna Olimp Labs z siedzibą w Pustyni koło Dębicy otrzymała Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii Międzynarodowy Sukces.