• RSS
  • Wersja tekstowa
05.12.2013 Artykuł archiwalny

Dyplomy dla łódzkich pracodawców

W siedzibie Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi 5 grudnia br. odbyło się spotkanie wojewody Jolanty Chełmińskiej i zastępcy głównego inspektora pracy Małgorzaty Kwiatkowskiej z tegorocznymi laureatami programu prewencyjnego dla pracodawców „Zdobądź Dyplom PIP” z terenu województwa łódzkiego.

1308701
 

- Jeśli klient spotyka się z firmą, która dba o swoich pracowników, może być pewny, że podejmuje współpracę z solidnym partnerem w interesach. Życzę państwu powodzenia w biznesie i dziękuję, że wzięliście udział w tym niełatwym w końcu konkursie – powiedziała do wyróżnionych Jolanta Chełmińska.

Podczas spotkania wręczono pracodawcom pakiety ze środkami ochrony indywidualnej, ufundowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz kalendarz ścienny na 2014 r. z pracami laureatów finału II edycji Międzyszkolnego Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Kultura bezpieczeństwa”.

Po części oficjalnej inspektor pracy Kamil Kałużny z OIP w Łodzi omówił najnowsze zmiany w przepisach prawa pracy, a przedstawicielka Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprezentowała zasady działania abolicji w opłacaniu składek ZUS oraz omówiła temat outsouricingu pracowników.