• RSS
 • Wersja tekstowa

Aktualności (archiwum 2012)


 • Na dorocznym spotkaniu kierownictwa z emerytami

  Główny inspektor pracy Anna Tomczyk ze swoim zastępcą Grzegorzem Łyjakiem spotkali się 2 kwietnia br. w Głównym Inspektoracie Pracy w Warszawie z emerytowanymi pracownikami Państwowej Inspekcji Pracy. Jak co roku spotkanie było okazją do przedstawienia bieżących problemów i planów urzędu, a także swobodnej wymiany międzypokoleniowych doświadczeń. Zakończyły je życzenia kierownictwa urzędu złożone emerytom z okazji nadchodzących świąt.

 • Komisja kwalifikacyjna dla przyszłych inspektorów

  Specjalnie powołana komisja kwalifikacyjna pod przewodnictwem Iwony Hickiewicz, zastępcy głównego inspektora pracy, oceniała w 4 i 5 czerwca br. w Ośrodku Szkolenia PIP we Wrocławiu kandydatów, którzy w przyszłości będą pełnić zadania inspektorów pracy.

 • Odznaczenia przed świętem kolejarzy

  Zastępca głównego inspektora pracy Leszek Zając wziął udział w gali wręczenia odznaczeń z okazji Święta Kolejarza, zorganizowanej 19 listopada br. w stołecznym Teatrze Ateneum przez Federację Związków Zawodowych Pracowników Polskich Kolei Państwowych.

 • Na konferencji szkoleniowej Transportowego Dozoru Technicznego

  W Centrum Kongresowym w Jachrance od 11 do 13 kwietnia br. odbyła się konferencja szkoleniowa pod patronatemTransportowego Dozoru Technicznego, której tematyka związana była z przewozem towarów niebezpiecznych. Wśród prelegentów, oprócz przedstawicieli TDT, byli również: reprezentanci Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, Urzędu Regulacji Energetyki, Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz firm branżowych.

 • Delegacja PIP gościła na Litwie

  Na zaproszenie Vilius’a Maciulaitis’a, głównego inspektora pracy Republiki Litewskiej, 12 listopada br. przebywali w Wilnie przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy. Iwonie Hickiewicz, głównemu inspektorowi pracy, towarzyszyli: Małgorzata Kwiatkowska – zastępca głównego inspektora pracy, Jarosław Leśniewski – dyrektor Departamentu Legalności Zatrudnienia w GIP oraz Sławomir Szempliński z Sekcji Współpracy z Zagranicą w GIP.

 • Na Dożynkach Prezydenckich w Spale

  Zastępca głównego inspektora pracy Małgorzata Kwiatkowska oraz okręgowy inspektor pracy w Łodzi Andrzej Świderski wzięli udział w dorocznych Dożynkach Prezydenckich w Spale, które odbyły się 16 września br.

 • Zjazd Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

  Główny inspektor pracy Iwona Hickiewicz uczestniczyła w czwartek 11 października w Nadzwyczajnym Jubileuszowym Krajowym Zjeździe Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, który odbył się na Zamku Królewskim w Warszawie. Zjazd odbywał się z okazji 10 lat działalności Izby – samorządu zawodowego zrzeszającego inżynierów budownictwa i nadającego uprawnienia w zakresie projektowania oraz wykonawstwa.

 • Poselskie uznanie dla sprawozdania głównego inspektora

  Sejm Rzeczypospolitej Polskiej na posiedzeniu 13 grudnia br. przyjął sprawozdanie głównego inspektora pracy z działalności Państwowej Inspekcji Pracy w 2011 r. Opowiedziały się za tym wszystkie kluby poselskie. Sprawozdanie przedstawiła szefowa inspekcji pracy Iwona Hickiewicz. W posiedzeniu wzięli udział także jej zastępcy: Małgorzata Kwiatkowska i Leszek Zając.

12345 »